საერთაშორისო გამოფენა - Sial Shenzen 2024
2024 წლის 2 - 4 სექტემბერს ქალაქ შენჭენში, ჩინეთის სახალხო რესპუბლიკაში გაიმართება Sial Shenzen 2024 საერთაშორისო გამოფენა.
გამოფენის ფართობი მოიცავს 60,000 კვადრატულ მეტრს. 2024 წელს გამოფენას 1,500-ზე მეტი კომპანია და 67,000-ზე მეტი დამთვარიელებელი დაესწრება მთელი მსოფლიოდან. დეტალური ინფორმაცია შეგიძლიათ იხილოთ გამოფენის ოფიციალურ ვებგვერდზე.
შენიშვნა: გამოფენის სპეციფიკიდან გამომდინარე, შერჩეულ მონაწილეებს შესაძლოა მოუხდეთ თარჯიმნის მომსახურების საფასურის საკუთარი ხარჯებით დაფარვა. აღნიშნულთან დაკავშირებით, მონაწილეების ინფორმირება მოხდება შერჩევის პროცესის დასრულების შემდეგ.

International exhibition - Sial Shenzhen 2024
On September 2-42024Sial Shenzhen 2024 International Exhibition will be held in the city of Shenzhen, People's Republic of China.
The exhibition area covers 60,000 square meters. In 2024, more than 1,500 companies and more than 67,000 visitors from all over the world will attend the exhibition. Detailed information can be found on the official website of the exhibition.
Under the organization of N(N)LE - Rural Development Agency, companies producing food and/or beverage products will be able to participate in the exhibition.