საერთაშორისო გამოფენა - Fruit Attraction 2025
გამოფენაში განაცხადების მიღება დაიწყება 2025 წლის 13 თებერვლის 12:00 საათიდან და გაგრძელდება 27 თებერვლის 18:00 საათის ჩათვლით |
2025 წლის 30 სექტემბრიდან 2 ოქტომბრის ჩათვლით მადრიდში, ესპანეთის დედაქალაქში, გაიმართება საერთაშორისო გამოფენა Fruit Attraction 2025.
ა(ა)იპ - სოფლის განვითარების სააგენტოს ორგანიზებით, გამოფენაში მონაწილეობას შეძლებენ მხოლოდ მოცემულ ბმულზე ჩამოთვლილი პროდუქციის მწარმოებლები: https://www.ifema.es/en/fruit-attraction/areas/fresh-produce
Fruit Attraction არის ხილისა და ბოსტნეულის ინდუსტრიის უმნიშვნელოვანესი საერთაშორისო გამოფენა. იგი აერთიანებს დარგის პროფესიონალებს, საერთაშორისო ექსპერტებსა და ათასობით ვიზიტორს მთელი მსოფლიოდან. გამოფენა მონაწილეებს უნიკალურ შესაძლებლობას აძლევს, დაამყარონ ახალი საქმიანი კავშირები, გააფართოონ ბაზრები და წარადგინონ თავიანთი პროდუქცია გლობალურ აუდიტორიას.
2024 წელს გამოფენაში მონაწილეობას იღებდა 2,000-ზე მეტი ადგილობრივი თუ საერთაშორისო კომპანია 59 ქვეყნიდან. გამოფენას 117,000-ზე მეტი ვიზიტორი სტუმრობდა.

International Exhibition - Fruit Attraction 2025
Applications for the exhibition will be accepted from February 13, 2025, at 12:00 PM and will continue until February 27, 2025, at 6:00 PM |
From September 30 to October 2, 2025, the international exhibition Fruit Attraction 2025 will be held in Madrid, the capital of Spain.
Organized by the Rural Development Agency (RDA), participation in the exhibition will be available only to producers of the products listed at the following link: https://www.ifema.es/en/fruit-attraction/areas/fresh-produce
Fruit Attraction is one of the most significant international exhibitions for the fruit and vegetable industry. It brings together industry professionals, international experts, and thousands of visitors from all over the world. The exhibition provides participants with a unique opportunity to establish new business connections, expand their markets, and showcase their products to a global audience.
In 2024, more than 2,000 local and international companies from 59 countries participated in the exhibition, which was attended by over 117,000 visitors.