ვიდეო საერთაშორისო გამოფენები - გადაცემა "მაესტრო რეგიონები"
საერთაშორისო გამოფენები - გადაცემა "მაესტრო რეგიონები"
საერთაშორისო გამოფენების შესახებ გადაცემაში "მაესტრო რეგიონები" სოფლის განვითარების სააგენტოს დირექტორის მოადგილე გიორგი ავალიანი საუბრობს
ვიდეო საერთაშორისო გამოფენები - გადაცემა "ბიზნესი"
საერთაშორისო გამოფენები - გადაცემა "ბიზნესი"
საერთაშორისო გამოფენების შესახებ გადაცემაში "ბიზნესი" სოფლის განვითარების სააგენტოს დირექტორის მოადგილე გიორგი ავალიანი საუბრობს
ქ. ბერლინში, საერთაშორისო გამოფენაზე „FRUIT LOGISTICA” საქართველოს პავილიონია წარმოდგენილი
გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს მხარდაჭერითა და სოფლის განვითარების სააგენტოს ორგანიზებით, გერმანიის ფედერაციულ რესპუბლიკაში, ქალაქ ბერლინში გამართულ საერთაშორისო გამოფენაში FRUIT LOGISTICA 2026  თერთმეტი ქართული კომპანია მონაწილეობს.
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის სოფლის მეურნეობის სამინისტრო 2026 წელს უზრუნველყოფს სასოფლო-სამეურნეო გაერთიანებების, საოჯახო მეურნეობების, აგრომეწარმეებისა და დაინტერესებული პირების ფინანსურ და ტექნიკურ მხარდაჭერას.
მრავალწლოვანი ბაღების გაშენებით დაინტერესებულ ფერმერებს პროგრამაში „დანერგე მომავალი“ მონაწილეობისთვის განაცხადების წარდგენა სოფლის განვითარების სააგენტოში  მიმდინარე წლის 28 თებერვლის ჩათვლით შეუძლიათ
მრავალწლოვანი ბაღების გაშენებით დაინტერესებულ ფერმერებს პროგრამაში „დანერგე მომავალი“ მონაწილეობისთვის განაცხადების წარდგენა სოფლის განვითარების სააგენტოში მიმდინარე წლის 28 თებერვლის ჩათვლით შეუძლიათ
პროგრამის „დანერგე მომავალი“ ბაღების კომპონენტის ფარგლებში ფინანსდება შესაძენი ნერგების ღირებულების არაუმეტეს 70%, ხოლო სასოფლო-სამეურნეო სტატუსის მქონე კოოპერატივებისათვის, გამყოფი ხაზის მიმდებარე სოფლებისა და მაღალმთიანი დასახლებების შემთხვევაში - არაუმეტეს 80%.
ვიდეო ქართული პროდუქცია საერთაშორისო გამოფენებზე - გადაცემა "ბიზნეს პარტნიორი"
ქართული პროდუქცია საერთაშორისო გამოფენებზე - გადაცემა "ბიზნეს პარტნიორი"
საერთაშორისო გამოფენების შესახებ გადაცემაში "ბიზნეს პარტნიორი" სოფლის განვითარების სააგენტოს დირექტორის მოადგილე გიორგი ავალიანი საუბრობს
ვიდეო ქართული კომპანიები საერთაშორისო გამოფენებზე - გადაცემა "ბიზნეს პოსტი"
ქართული კომპანიები საერთაშორისო გამოფენებზე - გადაცემა "ბიზნეს პოსტი"
საერთაშორისო გამოფენების შესახებ გადაცემაში "ბიზნეს პოსტი" სოფლის განვითარების სააგენტოს დირექტორის მოადგილე გიორგი ავალიანი საუბრობს