SAUDI AGRICULTURE INTERNATIONAL TRADE EXHIBITION საერთაშორისო გამოფენაში მონაწილეობისთვის რეგისტრაცია 17 ივლისს დაიწყება
2023 წლის 23 - 26 ოქტომბერს ქალაქ რიადში, საუდის არაბეთი, გაიმართება „SAUDI AGRICULTURE INTERNATIONAL TRADE EXHIBITION“ საერთაშორისო გამოფენა.
გამოფენას ,,SAUDI AGRICULTURE INTERNATIONAL TRADE EXHIBITION“ ყოველწლიურად, საშუალოდ 20,000-ზე მეტი ვიზიტორი სტუმრობს და 31 ქვეყნის, 250-ზე მეტი მონაწილე ესწრება. საუდის არაბეთი უმეტეს წილად დამოკიდებულია საიმპორტო სასოფლო-სამეურნეო პროდუქტებზე, რაც ქართველი მეწარმეებისათვის დამატებით შესაძლებლობებს აჩენს, საკუთარი პროდუქციის ექსპორტის თვალსაზრისით. გამოფენა, მონაწილეებს საშუალებას აძლევს გამართონ B2B შეხვედრები დაინტერესებულ პირებთან.
ა(ა)იპ - სოფლის განვითარების სააგენტოს ორგანიზებით, გამოფენაში მონაწილეობა შეეძლებათ საკვები ან/და სასმელი  პროდუქციის მწარმოებელ კომპანიებს.

Receiving applications in International Exhibition - SAUDI AGRICULTURE INTERNATIONAL TRADE EXHIBITION will start on 17 of July
On October 23-26, 2023, the international exhibition “SAUDI AGRICULTURE INTERNATIONAL TRADE EXHIBITION” will take place in Riyadh, Saudi Arabia.
"SAUDI AGRICULTURE INTERNATIONAL TRADE EXHIBITION" is visited annually by more than 20,000 visitors on average and more than 250 participants from 31 countries attend. Saudi Arabia mostly depends on imported agricultural products, which creates additional opportunities for Georgian entrepreneurs in terms of exporting their own products. The exhibition allows participants to have B2B meetings with local business representatives.
By the organization of the NNLE - Rural Development Agency, companies producing beverages or/and food will be able to participate in the exhibition.