ერთიანი აგროპროექტი - ანგარიში დაბრუნება 27 ნოემბერი, 2018 - 00:00 სოფლის მეურნეობის პროექტების მართვის სააგენტოსმიერ განხორციელებული და მიმდინარე სახელმწიფო პროექტები: მიღებული და საპროგნოზო შედეგები. იხილეთ ქვემოთ მოცემულ თანდართულ ფაილში "ერთიანი აგროპროექტი-ანგარიში". გაზიარება
18 დეკემბერი, 2025 - 12:53 სოფლის განვითარების სააგენტოს დირექტორმა ზურაბ გოზალიშვილმა შიდა ქართლის რეგიონული სამსახურის თანამშრომლებთან სამუშაო შეხვედრა გამართა სააგენტოს დირექტორმა შიდა ქართლის რეგიონული სამსახურის ხელმძღვანელისაგან...
16 დეკემბერი, 2025 - 10:42 არასტანდარტული ვაშლის მოსავალი დაბინავებულია - ფერმერებმა 12 მლნ ლარი შემოსავალი მიიღეს სოფლის განვითარების სააგენტოს დირექტორმა ზურაბ გოზალიშვილმა, შიდა ქართლის...
4 დეკემბერი, 2025 - 17:31 სოფლის განვითარების სააგენტოს ზურაბ გოზალიშვილი უხელმძღვანელებს გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის მინისტრმა დავით სონღულაშვილმა სოფლის...
26 ნოემბერი, 2025 - 10:48 საქართველოს სხვადასხვა რეგიონში არასტანდარტულ ვაშლს ხილის გადამმუშავებელი 15 საწარმო იბარებს მიმდინარე წლის 9 სექტემბრიდან 25 ნოემბრის მდგომარეობით, სახელმწიფო პროგრამაში...
21 ნოემბერი, 2025 - 10:15 აშშ-ში გამართულ საერთაშორისო გამოფენაში ექვსი ქართული აგროკომპანია მონაწილეობდა გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს მხარდაჭერითა და სოფლის...
14 ნოემბერი, 2025 - 15:17 ტექნიკური დახმარების პროგრამაში შესული ცვლილებები - გადაცემა "მაესტრო რეგიონები" პროგრამა დანერგე მომავალში შესული ცვლილებების შესახებ გადაცემაში "მაესტრო...

United Agroproject - Report Back 27 November, 2018 - 00:00 Existing and ongoing state projects of the Agricultural Projects Management Agency: current and predictable results. Share
18 December, 2025 - 12:53 The Director of the Rural Development Agency, Zurab Gozalishvili, held a working meeting with the employees of the Shida Kartli Regional Service The Director of the Agency received information from the Head of the Shida...
16 December, 2025 - 10:42 Non-standard apple harvest has been fully absorbed – farmers received GEL 12 million in income The Director of the Rural Development Agency, Zurab Gozalishvili, together with...
4 December, 2025 - 17:31 Zurab Gozalishvili will lead the Rural Development Agency The Minister of Environmental Protection and Agriculture, Davit Songhulashvili,...
26 November, 2025 - 10:48 15 fruit processing enterprises in different regions of Georgia accept non-standard apples From September 9 to November 25 of the current year, 15 fruit processing...
21 November, 2025 - 10:15 Six Georgian agro-companies participated in the international exhibition held in the USA With the support of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture and...
14 November, 2025 - 15:17 Changes to the Technical Assistance Program - TV Program "Maestro Regions" Giorgi Avaliani, Acting Director of the Rural Development Agency, speaks about...